ZÁKLADNÍ  ŠKOLA TOUŽIM

příspěvková organizace

Jídelní lístek
od 01.10.2019 do 25.10.2019
---------------------------------------------------------------------------
Úterý polévka Polévka kuřecí s nudlemi (A: 01,07,09)
01.10. oběd 1 Hovězí maso vařené,brambory,tatarská omáčka,čaj,ovocný sirup (A:
07,10)
oběd 2 Těstoviny se zelím a uzeným,čaj,ovocný sirup (A: 01,03,07)
---------------------------------------------------------------------------
Středa polévka Kulajda (A: 01,03,07,09,10)
02.10. oběd 1 Kuřecí játra,rýže,ovoce,čaj,ovocný sirup (A: 01)
oběd 2 Sýrové karbanátky,bramborová kaše,kyselá okurka,ovoce,čaj,ovocný
sirup (A: 01,03,06,07,09,10,12)
---------------------------------------------------------------------------
Čtvrtek polévka Polévka pórková (A: 01,07,09,10)
03.10. oběd 1 Žemlovka s jablky,ovoce,mléko,ovocný sirup (A: 01,03,07)
oběd 2 Bulgur s kuřecím masem,ovoce,mléko,ovocný sirup (A: 01,07)
---------------------------------------------------------------------------
Pátek polévka Polévka hrachová se slaninou (A: 01,03,06,07,09,10,12)
04.10. oběd 1 Koprová omáčka s vejcem,kynutý knedlík,jogurt,voda,ovocný sirup (A:
01,03,07,09,10)
---------------------------------------------------------------------------
Pondělí polévka Polévka s krupicí a vejci (A: 01,03,07,09,10)
07.10. oběd 1 Lečo s vejci,brambory,čaj,džus,voda (A: 03)
oběd 2 Vepřové lasagne,čaj,džus,voda (A: 01,07)
---------------------------------------------------------------------------
Úterý polévka Polévka rajská s těstovinou (A: 01,07,09,10)
08.10. oběd 1 Hrachová kaše,šunka,chleba,kysané zelí,ovoce,ovocný sirup (A:
01,03,06,07,09,10,12)
oběd 2 Zeleninové rizoto se sýrem,ovoce,ovocný sirup (A: 07,09)
---------------------------------------------------------------------------
Středa polévka Polévka z hlívy ústřičné (A: 01,03,06,07,09,10,12)
09.10. oběd 1 Kuřecí paličky,pohanka s rest.zeleninou,kompot,džus,čaj,voda (A:
07,09)
oběd 2 Zámecké brambory,kompot,džus,voda,čaj (A: 07,12)
---------------------------------------------------------------------------
Čtvrtek polévka Polévka špenátová krémová (A: 01,03,07,09,10,12)
10.10. oběd 1 Zeleninové medailonky,brambory,salza,ovoce,čaj,džus,mléko (A:
01,03,07,09,10)
oběd 2 Dýňové lívance s tvarohem,ovoce,čaj,džus,mléko (A: 01,03,07)
---------------------------------------------------------------------------
Pátek polévka Hanácká zelňačka (A: 01,07,09,10)
11.10. oběd 1 Sekaná,bramborová kaše,zeleninová obloha,jáhlové flameri s
čokoládou,ovocný sirup (A: 01,03,06,07,09,10,12)
---------------------------------------------------------------------------
Pondělí polévka Polévka drožďová (A: 01,03,07,09,10)
14.10. oběd 1 Zapečené těstoviny s tuňákem a rajčaty,voda,čaj,džus (A:
01,03,04,07)
oběd 2 Pečené vepřové maso s hráškem,brambory,voda,čaj,džus (A: 01,06,07)
---------------------------------------------------------------------------
Úterý polévka Polévka slepičí s nudlemi (A: 01,07,09)
15.10. oběd 1 Hovězí pečeně na česneku,brambory,špenát,ovoce,ovocný sirup,voda (A:
01,03,07,12)
oběd 2 Škubánky s mákem,ovoce,ovocný sirup,voda (A: 01,07)
---------------------------------------------------------------------------
Středa polévka Polévka hrstková (A: 01,03,06,07,09,10,12)
16.10. oběd 1 Špagety s omáčkou pomodoro,čaj s citronem,ovocný sirup (A: 01,07,12)
oběd 2 Pečená kachna,toužimský knedlík,dušené zelí,čaj s citronem,ovocný
sirup (A: 01,03)
---------------------------------------------------------------------------
Čtvrtek polévka Polévka fazolky na smetaně (A: 01,07,09,10)
17.10. oběd 1 Kapustové karbanátky,bramborová kaše,kompot,ovoce,čaj,voda (A:
01,03,06,07,09,10,12)
oběd 2 Sedmihradské vrstvené zelí,kompot,ovoce,čaj,voda (A: 07,12)
---------------------------------------------------------------------------
Pátek polévka Polévka kuřecí s rýží (A: 01,07,09)
18.10. oběd 1 Bramborový guláš s masem,chleba,kyselá okurka,ovocný sirup (A:
01,03,07,10)
---------------------------------------------------------------------------
Pondělí polévka Polévka gulášová (A: 01,03,06,07,09,10,12)
21.10. oběd 1 Čínské nudle s kuřecím masem,ovoce,čaj,voda,ovocný sirup (A: 01,07)
oběd 2 Vepřové maso na houbách,rýže,ovoce,čaj,voda,ovocný sirup (A: 01)
---------------------------------------------------------------------------
Úterý polévka Polévka z červené čočky (A: 01,03,06,07,09,10,12)
22.10. oběd 1 Tilapie na bylinkách, dýňovobramborové pyré,tvaroh s
müsli, ovoce,mléko,ovocný sirup (A: 01,04,06,07)
oběd 2 Vepřové srdce na smetaně,žemlový knedlík,tvaroh s müsli,ovoce,ovocný
sirup (A: 01,03,06,07,09)
---------------------------------------------------------------------------
Středa polévka Polévka bramborová (A: 01,03,06,07,09,10,12)
23.10. oběd 1 Pečená krkovice,brambory,čaj,voda (A: 01,06,07)
oběd 2 Těstoviny se sýrovou omáčkou,čaj,voda (A: 01,07)
---------------------------------------------------------------------------
Čtvrtek polévka Polévka selská (A: 01,07,09,10)
24.10. oběd 1 Kuřecí plátek s nivou,bramborová kaše,pudink,mléko,ovocný sirup (A:
01,03,07)
oběd 2 Hovězí maso vařené,křenová omáčka,kynutý knedlík,pudink,ovocný
sirup,mléko (A: 01,03,07,09,10)
---------------------------------------------------------------------------
Pátek polévka Polévka zeleninová (A: 01,03,07,09,10)
25.10. oběd 1 Vepřová roláda,šťouchané brambory,chlebíček s rybí pomazánkou,džus
(A: 01,03,07,09,10)
---------------------------------------------------------------------------
Jídlo obsahuje alergeny. Jejich čísla jsou uvedena v závorce za názvem jídelníčku.
Seznam alergenů:01Obiloviny obsahující lepek07Mléko
03 Vejce 09 Celer
04 Ryby 10 Hořčice
06 Sójové boby (sója) 12 Oxid siřičitý a siřičitany
Dobrou chuť!
Haubnerová Petra
Vyhotovil a schválil


počítadlo.abz.cz